Realizované zakázky

Zde uvádím jako příklad některé realizované práce. U některých je uváděna časová náročnost nebo cena aby jste si mohli udělat orientační představu.

Napínaný strop

Tahle zákazka obsahovala montáž napínaného stropu ve dvou místnostech. Obývacího pokoje a vstupní haly se dvěma vestavěnyma skřiněmi. Práce probíhala ve dvojici a trvala dva dny. Více informaci o napínaných stropech naleznete na stránkach www.r-efekt.cz

Strop

Úprava nerovného a nevzhledného stropu v obývacím pokoji spojeném s kuchynským koutem. Použité byli polystyrenové stropní obklady. Práce trvala jeden a polovinu dne.

Rekonstrukce bytu

- obsahovala rekonstrukci koupelny, kuchynského koutu – obnovení spár a silikonu, výměna kuch desky a dřezu. Dále jedné místnosti kde byla zlikvidována stará dřevěna podlaha a vytvořená nová s pokládkou lina. Byla provedená výmalba celého bytu barvou s protiplísňovím přípravkem. Byl použitý český výrobek "Chytrá houba".

Další rekonstrukce bytu

V tomhle případě si zákazník přál přemístení dveří které vedli s izby do koupelny. Nově byl vytvořen otvor s chodby do koupelny a osazen přemístenými dveřmi. Dále pak vymalováním celeho bytu farebně a pokládku plovoucich podlah ve dvou místnostech.

Oprava zábradlí

Výměna shnilých části zábradlí a prosahujíci podlahy. Zákazka obsahovala zakoupení a dovoz materialu, montáž a ochranné nátery.

Renovace chodby

V tomto případě se jednalo o kompletní renovaci chalupy na rekreační účely. V předsíni byly vyměněny dřevěné zárubně a okna. Dále byla položena nová dlažba, osazeny nové obklady stěn a nainstalován nový sádrokartonový strop.

Radiátor a parapet

Nátěr radiátoru + připevnění chybějícího parapetu, materiál: parapet 1000,- Kč, speciální barva na radiátory 450,- Kč. Doba práce: 5 hodin.

Kamenná zídka se schůdky

Vyrovnání terénu zahrady a rozdělení prostoru na různě členěná zákoutí.

Obnovení náteru

Práce byla součástí více prací na rodinném domě. Očistění, broušení a dva nátěry.

Úprava hodně poškozeného olištování vany

Po odstranění zvyšků starých gumových pásů a po důkladném pročištění a ošetření, jsem přistoupil k lepení plastových lišt s přilnavými okraji. Na závěr bylo vše utěsněno silikonem. Doba práce je hodně závislá od poškození a následné úpravy podkladu. V tomhle případě trvala 3 hodiny.

Oprava dlaždiček

Zákazník si objednal opravu obkladu v koupelně po výměně nových dveří a zárubní. Práce byla provedená na dvakrát. Oprava otvoru, nalepení dlaždic a následné spárovaní a silikonování. Práce trvala 4,5 hodiny.

Kamenná zeď a oplocení

Ve fázi oplocení byli vybudovány kamené oporné zdi a nainstalováno dřevěné zábradlí.

Montáž sklopné postele

Zákazník si objednal sklopnou postel od společnosti Pravan. Montáž byla prováděná ve dvojici a trvala 3 hodiny, včetně uchycení chemickými kotvami.

 
 

Rekonstrukce izby

Zákazník si přál tapetování a pokládku nového koberce. Doba práce 6 hodin - včetně přípravy stěn, stěhování nábytku před a po práci.

 
 

Tapetování

- už upravených stěn v chodbě tapetou s nerovnoměrným vzorem.

 
 

Vestavěná skříň

Skříň byla sestavená so výklenku v chodbě bytu. Práce trvala den včetně prípravy materialu.

 
 

Sprchový kout a umyvadlo

Při opravě silikonu ve sprchovým koutě se zjistilo veliké poškození obkladových panelů a proto bylo nutné použít lišty širší než 5 cm pro překrytí a zaizolování poškozených míst. Byla použitá a nalepená plastová lišta s přilnavými okraji.

 
 

Knihovna

Zákaznice si přála využít výklenek v bytě jako knihovnu. Do výklenku o rozměrech h25cm/v220cm/š180cm byl zabudován regálový systém, desky - dekor buk. Náklady na materiál (regálový systém, police, spojovací materiál) = cca 1200 Kč,- (z toho plyne 1 police/100 Kč,-), doba práce: 3 hodiny.

 
 

Obnova vstupních dveří

Zákazník si přál obnovit vzhled vstupních dveří do bytu. Dveře byly potaženy speciální folií DC-fix na dveře. Bylo nutné odmontovat bezpečnostní zámky, kliky, kukátko, dále očistit plochu dveří a nalepit fólii. Materiál si připravil zákazník. Doba realizace: 2 hodiny.

 
 

Kuchynská deska

Výměna staré kuchynské desky a dřezu.

 
 

Úprava skřině

Jednoduše a levně provedená úprava poskládané skřině v chodbě s využitím části paravanu jako dveří podle přáni zákazníka.

 
 

Přemístění vod. potrubí

Zákazník potřeboval přesunout teplou a studenou vodu včetně odpadu do kouta místnosti pod plánovánou kuchynskou linku. Přesouvala se i zásuvka, práce trvala 2 dni.

Pokládka plovoucí podlahy

Mezi časté práce patří pokládka plovoucích podlah.

Jsem schopen pomoci s výpočtem a výběrem podlahy a všeho potřebného materiálu včetně následného dovozu. Před samotným položením podlahy je v některých případech nutno podklad vyrovnat nivelační hmotou, což prodlouží pokládku přibližně o 24 hodin (doba nutného zrání podkladu). Časová náročnost: místnost 20 m2 cca 4-5 hodin.

 

Přístřešek

V poslední fázi venkovních úprav byl přistaven přístřešek umožňujíci příjemné posezení i v špatném počasí.

 
 

Podlaha a dveře

Tady se řešila kompletne celá vstupní chodba. Byla položená plovouci podlaha, oblepený skřině a všechny dveře samolepíci tapetou a vymalováni ve dvou barvách.

             

Kancelář

V tomto případě se jednalo o opravu omítky. Dvojitý nátěr barvou Dulux ve dvou barevných odstínech a tapetovaní jedné stěny vliesovými tapetami. Práce trvala jeden a půl dne.