Aplikace kamenných fólií Rockfoil v interiéru restaurace. Použitý druh kamene:  Indian Autumn - STANDARD (pult a dělicí stěna) a TRANSLUSCENT (svítidlo).

Zde bylo nutné vyřešit průchod betonovou stěnou a napojení se do odsávaní z pravé strany potrubí

Dvacetiletý napínaný strop ve výborném stavu poškozen mechanicky nešťastnou náhodou. Oprava proběhla na dvě etapy. Zafixovnání stávající části včetně nalepení harpunu. Doměření nové části, po výrobě folie v díllně následná instalace.

Výdejní místo pro obědy po dokončení

V tomto případě se jednalo o vytvoření výdejního okna pro obědy v administrativní budově. Návrh, vyříznutí otvorů, začištění a instalace pultu.

Zákazník požadoval zkrácení sníženého stropu a výrobu černých tabulí na denní menu. Na stropě byly instalovány tři odnímatelné panely, zakrývající montážní otvory.

Mezi práce většího rozsahu patří rekonstrukce starého vybydleného bytu. Kromě mě se na ní podíleli i elektrikář a obkladač.

Moje část práce spočívala v organizaci, zabezpečování a kompletizace zařízení včetně kuchyně, malování, až po skládaní nábytku a odevzdání  hotové zákazky.

Zadavatel dodal dřevěné kůly a hrubou představu o výsledku. Kromě toho jsem použil velkoformátové desky.

Mezi časté aktivity patří montáž napínaných podhledů z důvodů estetických, zřídka z nutnosti jako v tomto případě. Více informací o této činnosti najdete na www.r-efekt.cz

Tak jako pnuté podhledy tak i nejnovější aktivity, lepení kamenné dýhy provádím se svým dlouholetým kolegou. Společně se věnujeme prodeji těchto produktů a také jejich instalaci.

Tato zakázka napínaného stropu/podhledu byla větších rozměrů (cca 14m). Plně podsvícená plocha se nachází v administrativní budově na Praze 2.

Výroba reklamního světelného sloupu s použitím ohebné kamenné dýhy o rozměrech 122 x 244 cm.

Zde se jednalo o předělání klasických původních dveří na posuvné z důvodu omezeného prostoru.

Fasáda obložená  přírodním obkladem s kamenné dýhy je lehká a působí luxusně.

Kamenná dýha tentokrát v interieru. Krb obložený tímto jedinečným obkladem tvoří vznešenou atmosféru

Žandovská 310/1
Praha 9 - Prosek, 19000

Tel: 737 272 779

Pracovní doba: 8:00 - 18:00

© 2018 by Hodinovy manzel Jano

737 272 779

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now